Close

Výsledky soutěžní přehlídky dětské tvorby – To je hlína

17.4.2018

Tak, konečně máme výsledky 13. ročníku soutěžní přehlídky dětské tvorby To je hlína!
Gratulujeme všem oceněným a děkujeme za hojnou účast. Níže naleznete výsledky za jednotlivé kategorie.

Kategorie: Fotografie

Hodnotitel: Jindřich Štreit

Dílo Jméno
Kamenný chrám Daniela Nováková, 10 let
Bříza naděje Tomáš Pražák, 12 let
Děláš to dobře Karla Fialová, 11 let
Čekání Oliver Tůma, 10 let
Stará nová si rozumí Theodor Petřík, 6 let
Zamilovaná chvíle Adéla Benešová, 15 let
Posaďte se Matěj Vala, 13let
Sudek kosmický Jan Hrubeš, 14 let

Kategorie: Keramika

Hodnotitelka: Ak.mal.Andrea Forsterová-Stříbrná

Dílo Jméno
TGM Radek Hňup, 14 let
A je to Kolektiv,
Orloj osobností ČR kolektiv dětí
Modré rybky kolektiv dětí
Český lev Lucie Takácsová
Symboly České republiky kolektiv Ústí n/Orlicí
Anděl ochránce Sabina Eichnerová

Kategorie: Výtvarka

Hodnotitelka: Ak.mal.Andrea Forsterová-Stříbrná

Kategorie je rozdělená na děti, které pravidelně tvoří a děti které jsou z NNO  a tvoří nárazově,vyhlašováni budou dohromady

Dílo  Jméno
Kategorie I. 3 – 6 let
Český lyžař na Olympiádě 2018 Václav Veselý, 5 let
Sv. Zdislava Lenka Trampová, 4 roky
Staropražský dvoreček Lea Hurábová, 6 let
Katedrála sv. Víta Marie Nováková, 6 let
Kategorie II. 7 – 11 let Chrám sv. Víta v mé mysli Eliška Holomá, 8 let
Portrét Václava Havla Tobiáš Klár, 10 let
Návštěva u babičky Anna Křížová, 8 let
sv. Václav Ruth Blažková, 9 let
Cesta na Pražský hrad Anežka Hartlová, 10 let
100 fanoušků České republiky Veronika Fialová, 9 let
U nás doma Laura Stankovičová, 8 let
Veselé narozeniny Johana Cvačková, 10 let
Kategorie III. 12 – 16 let Česko ve 100 letech Lucie Takácsová, 16 let
Kočárek s medvídky Vanda Bezvodová, 12 let
Lípa – náš národní strom Patrik Danko, 14 let
Česká hymna Kalman Horvát, 12 let
T.G. Masaryk soubor Jiří Kopecký, 12 let
Ohňostroj k výročí republiky Zora Amchová, 13 let
T.G. Masaryk a E. Beneš Lucie Kůlová, 13 let
Móda v proměnách času Tereza Trefná, 12 let

Porota vybrala skupinu talentovaných dětí, které mají potenciál studovat na výtvarných školách.

 Dílo Jméno
Inspirace českým autorem 20. století Šárka Trhoňová, 18 let
Návrh 1. poštovní známky od A. Muchy Kateřina Vacková, 12 let
Portrét T. G. Masaryka Bohdana Součková, 13 let
TGM Alena Urnerová, 15 let

Mladí se specifickými potřebami

 Dílo Jméno
T.G. Masaryk Lucie Půžičková, 13 let
T.G. Masaryk Radim Rychter, 19 let
Pán u hrobky F. Palackého v Lobkovicích Barbora Průšová, 9 let
Orloj osobností České republiky kolektov žáků
Pohádková spíž Kolektiv žáků III. Třídy
Můj český dějepis Filoména Račanská. 12 let
Český lev Daniel Poul, 24 let